Проведено збори жителів вулиці Лоза с.Боложівка

Найбільшою проблемою вул.Лози с. Боложівка вже декілька останніх років є відсутність водопостачання. Міською радою було виготовлено проект реконструкції. Даний проект було подано на фінансування по Програмі "Питна вода". Поки кошти не виділялися і ще невідомо коли будуть, тому для альтернативного шляху вирішення проблеми сьогодні проведено збори жителів вулиці на якій був присутній міський голова Плетюк Володимир і директор  підприємства ВААТ 2065 Попик Василь. Крім того цього тижня на даній вулиці було завершено монтаж освітлення.

14:00 06.09.2018

ОПОДАТКУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Податок на землю в Україні є обов’язковим платежем, тому обов'язком кожного власника землі та землекористувача, крім тих, хто має право на пільгу із земельного податку, є сплата до відповідного місцевого бюджету плати за землю у вигляді земельного податку або орендної плати.

09:48 06.09.2018

Завершено роботи в с.Боложівка

04.09.2018 року завершено роботи з відновлення вуличного освітлення в селі Боложівка по вулиці Лоза, підключено 15 ліхтарів. В ніч на 5 вересня вулиця вже освітлювалася.

07:45 06.09.2018