Відбудуться засідання комісій

09.10.2018 року о 09:00 год. відбудеться засідання комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики.

10:02 08.10.2018

УГОРСЬК БУДЕ З ВОДОЮ. ЧЕРГОВИЙ ПРОЕКТ ШУМСЬКОЇ ГРОМАДИ РЕАЛІЗОВАНО

Пройшло трохи більше року відколи КП «Шумськкомунсервіс» взяв на своє обслуговування водонапірні вежі у селах громади. І коли раніше ремонти цих споруд було проблемою жителів сіл, то сьогодні це робота комунальників. Забезпечити відразу у всіх селах громади якісне водопостачання проблематично, але працівники комунальних служб міської громади роблять для цього все можливе, зважаючи на катастрофічний стан переданих мереж. Першим ділом за кошти міського бюджету було замінено автоматику на всіх підвідомчих свердловинах, що дало можливість вирівняти тиск води, яка подається до споживачів і економити на електроенергії. Планово проводять капітальні ремонти водомереж у селах, про що повідомлялося раніше. У цьому році дійшла черга до встановлення нових, або капітально відремонтованих веж. Ці роботи не проводилися останні двадцять років і лише в останні три місяці змонтовано вежі в селах Руська Гута, Жолобки, а сьогодні Угорськ, на черзі Тилявка і Боложівка. Це відповідь скептикам, які говорять що роботи проводяться лише у центрі громади.

17:36 05.10.2018

До уваги відвідувачів ЦНАП Шумської міської ради

3 жовтня 2018 року, на засіданні Кабінету Міністрів України було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».

12:45 05.10.2018

Шановні освітяни - ви відкриваєте двері у квітучий сад знань, науки, мудрості!

4 жовтня в Шумській школі мистецтв  за  сприяння  районної  організації профспілки   працівників  освіти  і  науки відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти. В залі зібралися педагоги Шумщини, яких привітали, голова  міської  ради  Плетюк Володимир  Євгенович та керівництво району. Виступаючі подякували освітянам краю за високе служіння обраній справі  та вагомий внесок у підготовку і виховання молодого покоління,  побажали усім педагогам  великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, а кращих з кращих нагородили грамотами.

11:18 05.10.2018

Нехай похилий  вік буде справді золотим, як осінь

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана. Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

12:25 02.10.2018

Низький уклін вам, шановні ветерани!

Вся Україна вже традиційно 1 жовтня відзначає День дюдей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу  до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди  зберегли для нас найкращі традиції, навчили долати труднощі.

15:33 01.10.2018