13 травня в приміщенні залу засідань районної ради відбулась чергова сесія сьомого скликання міської ради.

Дата: 14.05.2016 22:06

Порядок денний складав

• Затвердження звіту за 1-й квартал.
  • Уточнення показників міського бюджету на 2016 рік.
  • Про корегування тарифів на послуги питного водопостачання та водовідведення для КП «Шумськкомунсервіс».
  • Про затвердження методики щодо орендної плати.
  • Про прийняття закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл та міста Шумського району в комунальну власність Шумської міської ради.
  • Про прийняття закладів охорони здоров’я із спільної власності територіальних громад сіл та міста Шумського району і комунальну власність Шумської міської ради.
  • Про порядок призначення керівників підприємств, установ та організації, що належать до комунальної власності Шумської міської ради.
  • Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території Шумської міської ради.
  • Про порядок використання номерних гербових печаток Шумської міської ради для вчинення нотаріальних дій в населених пунктах об’єднаної територіальної громади.
  • Про врегулювання земельних відносин на території міської ради.