29 вересня 2016 року в Шумській школі мистецтв  відбулося зібрання педагогічної громадськості району, приурочене Дню працівників освіти.

Дата: 29.09.2016 20:12

Вища сутність учителя долі –

Жити в світі , творити і мріять .

Щоб зерно проросло в його полі

З крапель доброї втоми й надії

На свято запрошені керівники загальноосвітніх навчальних закладів, голови шкільних профспілкових організацій, педагогічні працівники, нагороджені грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації, учасники АТО, представники влади, засобів масової інформації.

Щирими й теплими були слова привітання педагогів від голови райдержадміністрацї  Ю.Головатюка,  голови районної ради Т.Корця , міського голови В.Плетюка, а також начальника відділу освіти, молоді та спорту Дмитрук Л.В., начальника відділу освіти, молоді та спорту І.М.Панчука, голови районної організації профспілки   працівників освіти С.Демчук. На святі було нагороджено кращих освітян  за творчу працю, високу професійну майстерність, вагомі успіхи у педагогічній діяльності та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти грамотами та  грошовими преміями. Подяки за патріотизм, мужність, героїзм , стійку громадську позицію та вагомий внесок  у захист рідної держави отримали працівники освіти - учасники АТО.

Приємною несподіванкою для учасників урочин були вітання від гостей із Польщі, бургомістра міста Мшонув Гжегоша Курека та бургомістра міста Кобилки Роберта Рогускі, які в ці дні працювали в складі робочої групи зі стратегічного планування Шумської громади

Завершилася святкова імпреза концертом художніх колективів Шумської школи мистецтв.