У Бриківському НВК відбувся фестиваль «Свята Покрова»

Дата: 13.10.2016 19:43

14 жовтня – незвичайний день. Він увібрав у себе аж чотири свята: Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника Вітчизни, День заснування УПА.

Все частіше ми звертаємося до наших витоків: історії нашої країни, рідної мови, козацької вольниці, звертаємося до минулого, щоб зрозуміти сучасне.

Вшановуючи пам’ять воїнів УПА, дякуючи воїнам АТО, у Бриківському НВК відбувся фестиваль «Свята Покрова». На свято були запрошені воїни-учасники АТО. Також на святковий концерт прибув міський голова В.Є. Плетюк, начальник відділу освіти Л.В. Дмитрук, в.о. старости  М.І. Щур.

В.Є. Плетюк подякував учням та вчителям за змістовний концерт. Сказав, що хотілося б, щоб кожен поставив себе на місце тих хоробрих людей, які ціною свого життя захищають нашу Батьківщину, нашу незалежність. А ще міський голова сказав, що привіз для НВК подарунок у дошкільну групу НВК.

Все, що рідне – хай нам буде

Найдорожче і святе!

Рідна віра, рідна мова,

Рідний край наш над усе!