Тренінг «Створення та розвиток організацій громадського суспільства в ОТГ» в рамках програми DOBRE

Дата: 18.07.2017 19:12

18 липня 2017 року в центрі позашкільної роботи в м.Шумськ відбулася чергова зустріч по проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», що відбувається в рамках програми DOBRE. На зустріч було запрошено представників ініціативних груп та осіб, що прагнуть до них доєднатися. В рамках заходу було проведено тренінг «Розвиток громадських об’єднань в ОТГ», з метою підготовки підґрунтя для створення/активізації ГО у Шумській ОТГ. У вказаній зустрічі взяли участь представники міської ради, члени громадських організацій з Шумської ОТГ та актив громади. Перед присутніми виступив міський голова Володимир Плетюк, який привітав учасників даного заходу та висловив сподівання про Фото без описуподальшу плідну співпрацю Шумської ОТГ та програми DOBRE. Модератори проекту Дмитро Якимець та Соломія Саврук розповіли присутнім, чим можуть бути корисними громадські об`єднання для розвитку громади, довели до відома слухачів інформацію щодо типології громадських об`єднань, правових особливостей діяльності громадських об`єднань, видів організаційних структур ГО, стилів управління в організаціях, органів управління організацій відповідно до закону, реєстрації/ перереєстрації організацій, питання неприбутковості ГО, оформлення документів організації для Фото без описустарту повноцінної роботи. Також було розглянуто приклади діяльності громадських об`єднань в сільських громадах України.