Методичне об’єднання вчителів історії

Дата: 01.02.2017 18:38

31 січня 2017 року на базі Шумського ЦПР відбулося методичне об’єднання вчителів історії на тему «Підвищення професійної майстерності вчителя».

Вчитель історії Шумського ліцею Приймич Л.І. розповіла, як організувати дослідницько-пошукову роботу з обдарованими дітьми. У своєму виступі привернула увагу вчителів до  оформлення учнівських науково – дослідницьких робіт, провела з колегами практичне заняття з даної теми.

Свій досвід роботи представили:Онищук Л.П.- вчитель історії Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Ямпольська А.Б. – вчитель історії Андрушівського НВК, Ткачук Г.С. – вчитель історії Боложівської ЗОШ І-ІІ.

Підсумки семінару підвела методист методичного кабінету Фото без описуБойчук Л.А.