Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада

Тернопільська область, Кременецький район

Шумська громада попрощалася із Героєм Тарасом Мельничуком

Дата: 18.02.2026 19:59
Кількість переглядів: 236

Фото без опису

Шумська громада попрощалася із захисником Тарасом Мельничуком, уродженцем міста Бердичів Житомирської області, 1996 року народження. Свій професійний шлях він пов’язав із військовою справою: після навчання в Острозькому ліцеї вступив до Військової академії в Одесі, яку успішно закінчив у 2018 році.

Офіцерську службу розпочав у 2019 році у складі військової частини. Брав участь у захисті держави під час АТО, а з початку повномасштабного вторгнення тримав оборону на Донецькому та Луганському напрямках. Загинув 16 лютого 2026 року внаслідок трагічної ДТП.

18 лютого під пронизливі звуки сирен громада живим коридором зустріла траурний кортеж. На площі Героїв Майдану священнослужителі спільно з присутніми помолилися за упокій душі відважного воїна.

У Суражі, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, відбулася панахида за загиблим. Після цього процесія повернулася до Шумська. Траурна хода пройшла вулицями міста від Спасо-Преображенського храму до кладовища. Захисника поховали з військовими почестями. Для нього востаннє пролунали залпи почесної варти та Державний Гімн України.

Шумщина стала для Тараса Мельничука рідною, адже його батьки родом із нашої громади. У глибокій скорботі з ним попрощалися рідні, близькі, друзі та побратими. Вічна пам’ять і шана українському Герою!

Сьогодні, 18 лютого 2026 року, у Шумській громаді оголошено день жалоби.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь