Прес-релізи лютий
Отримай ваучер на оплату навчання за спеціальністю «Ветеринарна медицина»!
10 березня 2025 року розпочинається підвищення кваліфікації лікарів клінік ветеринарної медицини, за спеціальністю «Ветеринарна медицина» на базі Подільського державного університету (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область).
У плані навчання: оволодіння сучасними методами та формами організації, впровадження інноваційних технологій у професійну діяльність, здобуття теоретичних знань та практичних навичок у сфері ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи, засвоєння компетенцій необхідних для фахової діяльності, поглиблення навиків з питань інфекційної та інвазійної патології дрібних тварин, а також менеджменту та маркетингу у ветеринарній медицині.
Термін навчання – 1 місяць.
Довідково: Ваучер – це документ, який дає право безоплатно пройти навчання за однією із 155 професій та спеціальностей із затвердженого Переліку. Ваучер забезпечує оплату навчання вартістю до 30 тис. 280 грн.
Все про організацію навчання за ваучером на вебсторінці Державного центру зайнятості у розділі «Навчання» – «Ваучери», посилання тут https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher.
За детальнішою інформацією зверніться у Шумське управління Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості за адресою м. Шумськ, вул. Енергетична 1Д або за тел. – 0958980301.
Молодь + ідея = фінансування: як отримати мікрогрант від служби зайнятості Тернопільщини?
Мрієш стати підприємцем і змінювати Тернопільщину? Програма «Власна справа» від Державної служби зайнятості допоможе реалізувати твою бізнес-ідею та розвивати країну.
У межах урядової програми «Грант на власну справу» молодь віком до 25 років може подавати заявки на отримання грантів до 150000 тис. грн на відкриття власного бізнесу.
Грантова програма «Власна справа» спрямована на підтримку молодих підприємців, зокрема осіб віком до 25 років, які ще не мають зареєстрованого фізичного підприємництва (ФОП) і прагнуть розпочати власну економічну діяльність.
Розмір гранту: 150000 тис. грн.
Особливість гранту полягає в тому, що він не вимагає створення додаткових робочих місць.
Процес отримання гранту:
• зайдіть на портал «Дія»;
• перейдіть в розділ «Грант на власну справу»;
• подайте онлайн-заявку з бізнес-планом;
• після схвалення - відкрийте ФОП.
Через три роки учасники програми матимуть змогу повторно отримати грант вже на загальних умовах – від 150000 до 250000 гривень за умови створення одного або двох робочих місць.
Не зволікайте, підготуйте документи, розробіть бізнес-план та станьте учасником програми – ваше підприємницьке майбутнє розпочинається саме зараз!
Детальну консультацію щодо отримання грантів можна отримати в офісах «Зроблено в Україні» за адресами:
- м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1Б
- м. Кременець, вул. С. Петлюри, 7
- м. Чортків, вул. Хичія Івана, 1
- м. Бережани, вул. Лесі Українки, 16
або у зручному для вас підрозділі Тернопільського обласного центру зайнятості.
Кар’єрний старт молоді Тернопільщини: від освіти до власної справи.
Служба зайнятості Тернопільщини продовжує активно підтримувати молодь у працевлаштуванні та професійному розвитку.
Впродовж 2024 року через службу зайнятості області з числа молоді до 35 років:
- 4,8 тис. осіб шукали роботу,
- 2,7 тис. – працевлаштовано,
- 277 – проходили професійне навчання,
- 32 – отримали ваучер для перепідготовки, підвищення кваліфікації
- 172 молодих краяни залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, у тому числі й «Армії відновлення».
249 молодих жителів краю отримали гранти чи мікрогранит на відкриття або розвиток власної справи, з них 16 учасників бойових дій та членів їх сімей, завдяки яким буде створено 526 нових робочих місць. Вони реалізовують бізнеси в роздрібній торгівлі; у сферах краси, освіти, громадського харчування, виробництва кондитерських та хлібобулочних виробів, текстильної промисловості, займаються стоматологічною практикою, дизайном, розведенням свиней.
Зараз 470 безробітних з числа молоді продовжують пошук роботи через обласну службу зайнятості, з них 30 випускники вищих навчальних закладів і 23 – професійно-технічних закладів освіти. 24 – УБД, 91 – ВПО. 6 безробітних до 35 років проходять профнавчання.
Більшість з них мають професії: продавець, кухар, вчитель закладу загальної середньої освіти, касир торговельного залу, стрілець, вихователь закладу дошкільної освіти та ін.
До слова, роботодавці, які працевлаштовують краян з числа молоді, можуть отримати компенсації:
50% мінімальної зарплати, якщо працевлаштують безробітних:
- віком до 25 років, зі страховим стажем менше року,
- віком до 35 років, якщо приймає його на перше робоче місце
та звільнених зі строкової служби - на перше робоче місце;
100% фактично сплаченого ЄСВ, якщо працевлаштують молодих безробітних на нові робочі місця;
до 120 тис. грн, отримає роботодавець, якщо облаштує робоче місце для людини з інвалідністю І групи та 80 тис. грн – для працівника ІІ групи інвалідності (незалежно від віку).
Молоді люди з числа ВПО, УБД та з інвалідністю, які не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть отримати ваучер на оплату навчання за однією із 155 професій.
За детальнішою інформацією зверніться у Шумське управління Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості за адресою м. Шумськ, вул. Енергетична 1Д або за тел. 0958980301.
Знайдіть роботу мрії у лютому: топ вакансій Тернопільщини
На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи майже 1,5 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна третя - із заробітною платою вищою від середньої по області.
Найбільша потреба у працівниках є на підприємствах переробної промисловості, у сфері охорони здоров'я та надання соціальної допомоги, в торгівлі, в освіті, транспорті.
У топ 10 вакансій області увійшли: водій, лікар, кухар, продавець, медсестра, слюсар, швачка, бухгалтер, спеціаліст державної служби (місцевого самоврядування), підсобний робітник.
У топі професій за розміром зарплати:
- 40-50 тис. грн – водії автотранспортних засобів (на деяких підприємствах);
- 31,8-35 тис. грн – складальник електричних машин та апаратів, головний бухгалтер;
- 30 тис. грн – слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, слюсарі-електрики з ремонту електроустаткування, начальник виробництва, керуючий відділенням;
- 26-29 тис. грн – дизайнер-виконавець, інженер-енергетик, начальник відділу охорони праці, поліцейський (за спеціалізаціями), монтажник устаткування зв’язку, лікар-терапевт;
- 25 тис. грн – оператори верстатів з програмним керуванням; підсобні робітники, водії навантажувача, комплектувальник меблів, фарбувальник приладів і деталей, слюсар з механоскладальних робіт, оператор установок для теплового оброблення бетону, дояр, машиніст крана (кранівник), модельєр-конструктор, вантажник, менеджер (управитель) з постачання, електрозварник ручного зварювання, службовець на складі (комірник). Загалом зарплата залежить від виконуваних обов’язків та кваліфікації.
За детальнішою інформацією зверніться у Шумське управління Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості за адресою м. Шумськ, вул. Енергетична 1Д або за тел. 0958980301.