Прощання із військовим Миколою Пичулюком

Дата: 24.07.2024 15:49

24 липня Шумська громада провела в останню путь 51-річного захисника Миколу Пичулюка, який загинув 17 липня поблизу селища Нью-Йорк на Донеччині. Військовослужбовець виконував обов’язки стрільця-помічника гранатометника.

Прощання із солдатом відбулося у с. Тилявка. Заупокійну панахиду за загиблим відслужили у церкві Воздвиження Животворящого Хреста Господнього. Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла до місцевого кладовища. Похоронили Героя під залпи пострілів почесної варти.

Міський голова Вадим Боярський від імені жителів громади висловив співчуття родині та близьким загиблого з приводу надзвичайно важкої втрати. У пам’яті всіх, хто знав Миколу, він назавжди залишиться відданим патріотом своєї країни, надійним побратимом та щирим другом.

Ще одне ім’я навічно вписане в історію нашої громади. Спочивай з Богом, воїне! Перемога неодмінно буде за Україною!

24 липня у Шумській громаді оголошено днем жалоби за загиблим.