Антощук Тимофій Анатолійович

Дата: 28.11.2022 09:00

Антощук Тимофій Анатолійович

23.06.1990 – 27.11.2022

Народився 23 червня 1990 року у селі Шумбар. Навчався в Академії військово-морських сил імені П. Нахімова, після анексії Криму перевівся в Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного. З квітня 2015 року брав участь у антитерористичній операції. З 8 березня 2022 року знову став на захист держави. Служив заступником командира загону спеціального призначення, сержант.

Помер у лікарні у м. Дніпро 27 листопада 2022 року внаслідок поранень, які отримав під час виконання бойового завдання у м. Бахмут Донецької області. Похований 7 грудня 2022 року на «Пантеоні Героїв» Микулинецького кладовища м. Тернопіль.

Присвоєно звання «Почесний громадянин Шумської міської територіальної громади» (посмертно)

Присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя» (посмертно)