Ожоганич Юрій Іванович

Дата: 22.11.2022 09:00

Ожоганич Юрій Іванович

25.01.1972 - 21.11.2022

Народився 25 січня 1972 року у с. Валява Черкаської області. Проживав у Волновасі Донецької області. У 2014 році переїхав з родиною у с.  Потуторів Шумської громади.

30 січня 2015 року призваний на військову службу. З 2015 до 2021 року був учасником АТО/ООС. 25 лютого 2022 року був мобілізований на військову службу в складі 44 окремої артилерійської бригади. Виконував обовязки командира протитанкового артилерійського взводу.

Загинув 21 листопада 2022 року в c. Васинівка Оріхівського району Запорізької області. Похований у с. Потуторів Шумської громади.

Нагороджений

- відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції»

- нагрудним знаком «Знак пошани» Міністерства оборони України

- нагрудним знаком «Учасник АТО»