Вакансії на Тернопільщині

Дата: 24.06.2024 14:43

На Тернопільщині потрібні медпрацівники, водії, продавці, швачки, кухарі,

є вакансії відновлення та сил оборони

У Тернопільській області актуальними є 1,9 тис. вакансій. Найбільше роботодавці шукають: водіїв, продавців, швачок, кухарів, бухгалтерів, листонош, а також лікарів та медсестер/медбратів.

У ТОП вакансій за розмірами зарплат увійшли:

• 45 тис. грн - головний бухгалтер;
  • 30-35 тис. грн - водії, інженер-конструктор, начальник виробничої лабораторії, шеф-кухар, модельєр-конструктор;
  • 25-28 тис. грн - економіст, ветлікар, дизайнер, керівники відділення, магазину, цеху; слюсарі; оператор лінії на виробництві м'ясних продуктів; монтажник устаткування зв’язку, електрик; рихтувальник; оператор устаткування залізобетонного виробництва.
  • до 24 тис. грн - лікарі різних спеціальностей, фармацевт; агроном; формувальник залізобетонних виробів; оператор ліній верстатів та установок; екскаваторник; токар.

Загалом зарплата залежить від виконуваних обов’язків та кваліфікації.

Окремі категорії пропозицій роботи:

• вакансії з житлом (18 пропозицій. Потрібні швачки, оператори, шеф-кухар, кухар, охоронник, водій, різьбяр по каменю, модельєр-конструктор, офіс-адміністратор, технік-оптик, ветлікар),
  • вакансії відновлення (202 пропозиції роботи: плетіння маскувальних сіток та «кікімор», праця у благодійних їдальнях, на пунктах видачі гуманітарної допомоги, з впорядкування Алей героїв; допомога жителям області певних категорій),
  • вакансії сил оборони (водій, снайпер, зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів, кухар, начальник сховища, стрілець-зенітник, кулеметник та ін.).

Усі ці вакансії можна знайти на Єдиному порталі вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/), де є майже 5 тисяч пропозицій роботи у Тернопільській області.

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» - 0635765756.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Тернопільського обласного центру зайнятості