Тернопільська область, Кременецький район

Проводяться громадські обговорення

Дата: 03.06.2024 10:00

Фото без опису

З 03 червня 2024 р. по 02 липня 2024 року проводяться громадські обговорення з розроблення проєктної документації «Реконструкція двох зблокованих житлових будинків під магазин з допоміжними приміщеннями по вул. Українська, в м. Шумськ, Кременецького району, Тернопільської області», відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 18 червня 2024 р. о 10 год в м. Шумськ, вул. Українська, 59 в малому залі засідань.

Замовник детального плану території: Бойчун А.І.

Розробник детального плану території: ФОП Орловський І.В.

З детальнішою інформацією щодо даної документації можна ознайомитись на сайті Шумської ТГ: в рубриці «Відділ архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. № 403.