Підсумки проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

Дата: 24.04.2024 16:42

Інформація про проведення конкурсів з відбору виконавців робіт із землеустрою

24 квітня 2024 року в приміщенні малого залу Шумської міської ради відбулися конкурси з відбору виконавців робіт із землеустрою. Участь у конкурсах взяли два учасники: Державне підприємство «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та фізична особа – підприємець Зозуляк Володимир Павлович.

Переможцем конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 6125810100:01:005:0478, площею 0,0200 га, з цільовим призначенням для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована за адресою: вулиця Українська, 40Б, місто Шумськ Кременецького району Тернопільської області було обрано  фізичну особу – підприємця Зозуляка Володимира Павловича.

Переможцем конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 6125884400:03:001:0214, площею 0,3981 га, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, яка розташована за адресою: вулиця Перемоги, 101, село Круголець Кременецького району Тернопільської області було обрано фізичну особу – підприємця Зозуляка Володимира Павловича.

Переможцем конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, орієнтовною площею 0,10 га, на якій розташований будинок клубу, що знаходиться за адресою: вулиця Центральна, будинок 43, приміщення 1, село Угорськ Кременецького району Тернопільської області було обрано - фізичну особу – підприємця Зозуляка Володимира Павловича.