Підсумки проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 24.04.2024 16:40

Інформація про проведення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності

24 квітня 2024 року відбулись конкурси з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності. Метою проведення робіт є визначення ринкової ціни продажу земельних ділянок комунальної власності.

Участь у конкурсах взяли два учасники, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель: товариство з обмеженою відповідальністю «ЗАХІД-ЕКСПЕРТ» та фізична особа - підприємець Вірковська Олена Володимирівна.

Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 0,0284 га, кадастровий номер 6125810100:01:001:0166, цільове призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, місцезнаходження: Тернопільська область, Кременецький район, місто Шумськ, вулиця Вілійська, 1Л було обрано фізичну особу – підприємця Вірковську Олену Володимирівну.

Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 0,2013 га, кадастровий номер 6125810100:01:001:0162, цільове призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, місцезнаходження: Тернопільська область, Кременецький район, місто Шумськ, вулиця Вілійська, 1ф було обрано фізичну особу – підприємця Вірковську Олену Володимирівну.

Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 0,2700 га, кадастровий номер 6125810100:01:001:0074, цільове призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, місцезнаходження: Тернопільська область, Кременецький район, місто Шумськ, вулиця Вілійська, 1к було обрано фізичну особу – підприємця Вірковську Олену Володимирівну.