Проводяться громадські обговорення

Дата: 16.04.2024 16:28

Згідно рішення 47 сесії Шумської міської ради №5931  від 25 січня 2024 року з 16 квітня по 15 травня 2024 року проводяться громадські обговорення з розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0.0717 га для будівництва господарсько-побутової будівлі за адресою: вул. Івана Франка, м. Шумськ Кременецького району Тернопільської області, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 1 травня 2024 р. о 10 год в м. Шумськ, вул. Українська, 59 в малому залі засідань.

Замовник детального плану території: Шумська міська рада.

Відповідальний за розроблення та фінансування детального плану території: ТОВ «Шумський маслозавод».

Розробник детального плану території: ТзОВ «Інжиніринг-Будпроект».

З детальнішою інформацією щодо даної документації можна ознайомитись на сайті Шумської ТГ: в рубриці «Відділ архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. № 403.