Благодійна виставка-продаж «Артефакти війни» на підтримку ЗСУ

Дата: 15.04.2024 16:16

У Шумському краєзнавчому музеї відбулося відкриття благодійної виставки-продажу «Артефакти війни» на підтримку ЗСУ. Художниця Тетяна Ящук представила розписані гільзи, ящик та тубуси від снарядів різних калібрів.
Під час заходу виступив військовослужбовець Дмитро Кукелко, житель с. Башківці, який із побратимами захищає Україну на Донецькому напрямку. Розповів, що на даний час у його підрозділу виникла найбільша потреба у придбанні системи РЕБ для захисту від дронів. Тому організували виставку артефактів військової історії, які художниця перетворила на мистецькі шедеври. Міський голова Вадим Боярський висловив подяку нашому землякові за захист України та його батькам за незламність духу.
Долучайтеся до збору на придбання РЕБ для Дмитра Кукелка та його побратимів. Придбати військові експонати та отримати додаткову інформацію можна за тел. 0671520887 (Володимир Кукелко).
Реквізити для збору:
UA303052990262016400955643800
4149 6090 2352 4665 (Кукелко В.).
Запрошуємо жителів та гостей громади оглянути експозицію за адресою: м. Шумськ, вул. Шевченка, 8. Діятиме виставка з 15 до 19 квітня, з 10:00 до 16:00 год.