День українського добровольця

Дата: 14.03.2024 13:20

Сьогодні в Україні відзначають День українського добровольця, щоб висловити вдячність усім, хто у надважкий період для країни став на захист Батьківщини. З 2014 року тисячі чоловіків та жінок героїчно боронять державу, щоденно проявляють свій героїзм та сталевість духу.

У Шумську на площі Героїв Майдану відбувся захід, приурочений захисникам сьогодення. Зі словами вдячності та підтримки звернувся до військових і родин Героїв міський голова Вадим Боярський. Хвилиною мовчання, молитвою та покладанням квітів до Алеї пам’яті вшанували полеглих земляків, які віддали життя за незалежність нашої держави.

Перемога обов’язково буде за Україною. Слава нашим захисникам! Вічна пам’ять Героям.