Проводяться громадські обговорення

Дата: 13.03.2024 09:05

Згідно рішення 35-ї сесії Шумської міської ради VIІІ скликання № 4828 від 23березня 2023 року з 13 березня 2024 року по 12 квітня 2024 року проводяться громадські обговорення щодо розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів орієнтовною площею 0,01 га, яка знаходиться за адресою: вулиця Івана Франка, м. Шумськ Кременецького району Тернопільської області для будівництва гаражів, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 28 березня 2024 року о 10 год. у м. Шумськ по вул. Українській, 59 в малому залі засідань.

Замовник детального плану території: Шумська міська рада.

Відповідальний за розроблення та фінансування детального плану території: Кухарський Василь Петрович.

Розробник детального плану території: ПП «АРТ-ДЕКО».

З детальнішою інформацією щодо даної документації можна ознайомитись на сайті Шумської ТГ: в рубриці «Відділ архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. № 403.