Презентація книги «Казки з Дрімайликової торби» Олени Ходюк

Дата: 26.02.2024 16:00

Шумчанка, письменниця Олена Ходюк представила нову книгу «Казки з Дрімайликової торби», яку присвятила своїй донечці. На презентацію у Шумський краєзнавчий музей завітало багато відвідувачів. Книга нашої землячки вийшла у тернопільському видавництві «Навчальна книга – Богдан». Ілюстрації до казок створила художниця Валерія Пертія.
Олену Ходюк знають не лише як авторку роману «Гремислава», повісті «Сонце в маминих руках», а також як волонтерку, керівницю Шумського осередку «Пласт» та вчительку ліцею.
Письменниця розповіла передісторію виникнення книги, казки до якої створювала протягом декількох років. Творча зустріч була насичена запитаннями, цікавими відповідями та спілкуванням із читачами. Наприкінці усі охочі мали змогу придбати книжку із автографом авторки.