Шумська громада знову зазнала гіркої втрати

Дата: 24.02.2024 20:00

Сумна звістка надійшла у Шумську громаду. Помер учасник бойових дій – Урбанський Микола Васильович, 1966 року народження, уродженець міста Шумськ.
Микола Васильович народився і виріс на Шумщині, навчався в місцевій школі. Був відмінником, дуже любив спорт та мав багато друзів. Після навчання певний час проживав у Києві, пізніше переїхав у м. Гадяч Полтавської області. Попри заборону, ще з дитинства цікавився національно-визвольним рухом, багато досліджував боротьбу УПА, був щирим патріотом своєї землі. Учасник АТО. Нагороджений медаллю за участь у бойових діях. Він понад усе любив свою землю, свій народ та мріяв, що Україна стане квітучою державою.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям Захисника. Вічна пам’ять та слава Герою!
Про зустріч тіла загиблого Героя та чин поховання буде повідомлено згодом.