ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 22.02.2024 11:27

У Шумській громаді ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу розпочався спортивним фестивалем у Шумському ліцеї. Мета проєкту – збільшення кількості школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.
У урочистому заході взяли участь міський голова Вадим Боярський, голова Кременецької РВА Віталій Кудлак, начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОВА Андрій Човган, начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Ніколаєва.
Учасників та гостей змагань привітали ансамбль барабанщиць Шумської школи мистецтв та зразковий хореографічний колектив «Зорепад» центру культури та дозвілля.
Понад 500 школярів (30 команд) нашої громади залучено до участі у проєкті, які змагатимуться у волейболі, баскетболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черліденгу.