Залишаємося гідними своїх Героїв!

Дата: 20.02.2024 12:21

Під гаслом «Залишаємося гідними своїх Героїв!» цьогоріч Україна вшановує подвиг Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності. Сьогодні у Шумську на площі Героїв Майдану священники відслужили панахиду за загиблими. Присутні покладали квіти та запаленні лампадки до пам’ятного знаку. Міський голова Вадим Боярський зазначив, що за зміни для України заплачено дуже велику ціну – життя Героїв, які пожертвували собою та змінили хід історії нашої держави.
Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини.
Слава Україні! Вічна пам’ять полеглим захисникам!