Презентація книги «Вогник у житті»

Дата: 14.02.2024 18:12

У Публічній бібліотеці відбулася презентація книги «Вогник у житті», яка присвячена життєвому і трудовому шляху Олександра Григоренка. Наш земляк протягом багатьох років працював начальником Шумського управління з експлуатації газового господарства об’єднання «Тернопільгаз».

Книга не має єдиного автора, оскільки це результат колективної творчої роботи. У виданні представлені світлини з різних періодів життя, матеріали з приватних архівів та спогади близьких людей. Видання з’явилося на світ з ініціативи та сприяння голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» Олега Караванського.

На заході присутні ділилися спогадами про шумчанина, оскільки сьогодні зустрілися його близькі, знайомі та колеги. Для бібліотек громади родина Григоренків подарувала примірники книги.