До уваги мешканців Шумщини!

Дата: 09.02.2024 15:52

До уваги мешканців Шумщини! Вкотре нагадуємо жителям громади, що на території діють «Правила благоустрою Шумської міської територіальної громади», які прийняті відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

З метою збереження нашого довкілля просимо вас не викидати сміття у невідведених місцях, не створювати стихійні сміттєзвалища, а укласти договори на вивезення побутових відходів з КП «Шумськкомунсервіс».

У зв’язку із негативними випадками скидання відходів недобросовісними громадянами на під’їзній дорозі до сміттєзвалища на хуторі Михайлівка, що перешкоджає проїзду сміттєвозів до полігону, КП «Шумськкомунсервіс» попереджає про встановлення відеоспостереження та відповідальності згідно статті 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів» накладення штрафу у розмірі 1350 грн.