Неформальна зустріч із активними мешканцями громади

Дата: 07.02.2024 16:47

Цьогоріч місту Шумськ 875 років від першої писемної згадки. Впродовж 2024 року розпочинаємо серію заходів приурочених цій даті. Зокрема, розпочинаємо відзначення неформальною зустріччю міського голови Вадима Боярського із активними мешканцями громади, які працювали в органах державної влади.

Захід відбувся у приміщенні громадського простору у краєзнавчому музеї. Директорка закладу Лариса Колесник провела для відвідувачів цікаву екскурсію. Після чого продовжили спілкування за чашкою кави, яке було досить продуктивним, оскільки у всіх є значний життєвий та професійний досвід за плечима. Присутні мали змогу обговорити життя громади у період повномасштабної війни. Міський голова також розповів про реалізацію проєктів та плани на наступний рік.