Навчання щодо написання грантових проєктів

Дата: 22.01.2024 16:00

У громадському просторі «Діалог для поколінь» відбулася зустріч із представниками освіти та культури щодо написання грантових проєктів. Модератором заходу була Лариса Карп’юк, провідний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради. Вона проінформувала присутніх про джерела пошуку грантових програм, про основні правила заявки та складання кошторису.

Проєкт «Громадський простір «Діалог для поколінь» реалізовується Шумською міською радою спільно із ГО «Просто дій» у рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» за сприяння Програми DOBRE та ГО «Український Народний Дім в Чернівцях».