Інклюзивно-ресурсний центр

Дата: 26.01.2024 15:20

КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» надає послуги для мешканців Шумської та Великодедеркальської громад. Протягом 2023 року на обліку у закладі перебувало 138 дітей з особливими освітніми потребами.

У центрі, який очолює Олена Громяк, працюють: практичний психолог, логопед, реабілітолог та дефектолог. Протягом 12 місяців фахівці:

- провели 1093 корекційно-розвиткових занять із дітьми;

- 140 консультацій;

- 32 комплексні психолого-педагогічні оцінки розвитку дітей;

- беруть постійну участь у командах психолого-педагогічного супроводу у закладах освіти з інклюзивним навчанням;

- надають методичну підтримку педагогам.

У 2023 році за підтримки доброчинців та меценатів придбали для центру світлову пісочницю, дидактичні та розвиткові матеріали.

Розпочали реалізацію проєкту щодо облаштування сенсорної кімнати за підтримки міської ради у рамках співпраці із Програмою розвитку ООН.

Інклюзивно-ресурсний центр: м. Шумськ, вул. Українська 32-В (перший поверх у приміщенні пришкільного гуртожитку).

Графік роботи: понеділок-четвер 8:00-16:30, п’ятниця – 8:00-15:00, обідня перерва 13:00-14:00. Понеділок: день комплексної оцінки розвитку дитини та консультацій. Телефон для довідок: 096-728-10-50.