Громадське опитування щодо кандидатури старости Бриківського старостинського округу

Дата: 26.01.2024 15:09

Шумська міська рада Тернопільської області проводить громадське опитування щодо кандидатури старости Бриківського старостинського округу відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Шумської міської ради.

🔹Громадське опитування щодо кандидатури на посаду старости Бриківського старостинського округу буде проводитися шляхом відвідування місць проживання та роботи громадян сіл Бриків, Коновиця, що входять до складу Бриківського старостинського округу в період з 29 по 30 січня 2024 року.

Жителям Бриківського старостинського округу, які братимуть участь у громадському опитуванні, необхідно пред’явити паспорт громадянина України для документального фіксування результатів опитування щодо підтримки кандидата на посаду старости.

🔹Інформація про кандидата на посаду старости Бриківського старостинського округу:

Гриценко Інна Ігорівна, 1994 року народження, жителька с. Бриків. Освіта – вища. У 2018 році закінчила Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність» (диплом з відзнакою).

23 жовтня 2023 року прийнята на посаду заступника начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Шумської міської ради; член Молодіжної ради при міській раді.