Неформальний захід «Кава з лідеркою»

Дата: 24.01.2024 20:53

У громадському просторі «Діалог для поколінь» відбувся неформальний захід «Кава з лідеркою» за участі активних мешканців та представників ГО «Український Народний Дім в Чернівцях». Протягом трьох місяців тривала реалізація проєкту у Шумському краєзнавчому музеї, що був спрямований на згуртування населення.

Директорка установи Лариса Колесник та голова ГО «Просто Дій» Алла Омельчук розповіли про новий досвід щодо активізації мешканців через проведення різноманітних заходів та зустрічей. Також у рамках проєкту отримали нові меблі, виставкові мольберти та комп’ютерну техніку для облаштування громадського простору.

Під час зустрічі учасники мали змогу обговорити важливість участі у грантових програмах, особливо у період повномасштабної війни. Поділилися своїми планами на 2024 рік, ідеями та напрацюваннями щодо розвитку громади.

Проєкт «Громадський простір «Діалог для поколінь» реалізовується Шумською міською радою спільно із ГО «Просто дій» у рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» за сприяння Програми DOBRE та ГО «Український Народний Дім в Чернівцях».