Державні нагороди (посмертно) для двох захисників з Шумщини

Дата: 17.01.2024 17:39

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами двох захисників з Шумщини за вірність військовій присязі, відважність, проявлену у захисті територіальної цілісності держави. Рідним полеглих військовослужбовців Олега Бобка та Леоніда Навроцького ордени «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) вручив заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко.

Олег Бобко з с. Кути став на захист України у період антитерористичної операції. З перших днів повномасштабної війни приєднався до 110 окремої механізованої бригади. Загинув 27-річний командир відділення, молодший сержант 30 грудня 2022 року від ворожих обстрілів поблизу с. Веселе Донецької області.

Леонід Навроцький із с. Залісці став на захист Батьківщини наприкінці лютого 2022 року. 56-річний солдат ніс службу у гірсько-штурмовому батальйоні. Загинув 9 вересня 2023 року під час мінометного обстрілу поблизу с. Рівнопілля Запорізької області.

Фото зі сторінки Тернопільської обласної державної адміністрації.