Підсумки конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

Дата: 15.01.2024 16:32

Інформація про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

15 січня 2024 року в приміщенні малого залу Шумської міської ради відбувся конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою. Участь у конкурсі взяли два учасники: Державне підприємство «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та фізична особа-підприємець Чолинець Микола Ярославович.

Переможцем конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер 6125887800:02:001:0241, площею 0,0535 га – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в селі Сураж Кременецького району Тернопільської області було обрано фізичну особу-підприємця Чолинець Миколу Ярославовича.

Переможцем конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою для розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 6,000 га, кадастровий номер 6125881500:02:001:0239, яка розташована за межами села Васьківці Кременецького району Тернопільської області, зі зміною угідь з пасовища на ріллю було обрано Державне підприємство «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».