Нежитлова будівля громадського призначення (с. Велика Іловиця)

Дата: 18.08.2023 16:20

№ 5415 "Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності Шумської міської територіальної громади, які підлягають приватизації"

№ 5477 "Про надання дозволу на відчуження майна комунальної власності (будівлі громадського призначення)"

№ 5690 "Про затвердження умов продажу будівлі громадського призначення, що знаходиться за адресою: вулиця Миру, будинок 4А, село Велика Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область"

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону будівлі громадського призначення, як об’єкта малої приватизації

Розпоядження № 207 "Про приватизацію об’єкта комунального майна шляхом викупу"

Рішення № 5924 "Про завершення приватизації об’єкта малої приватизації – будівлі громадського призначення"