Громадські обговорення

Дата: 21.12.2023 09:20

Згідно рішення 45-ї сесії Шумської міської ради VIІІ скликання № 5714 від 23 листопада 2023 року проводяться громадські обговорення з 20 грудня 2023 року по 19 січня 2024 року по розробленню детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,30 га, яка знаходиться за адресою: за межами населеного пункту села Вілія Кременецького району Тернопільської області для нового будівництва (розміщення) об’єкта альтернативної енергетики (вітрогенератора) за межами населеного пункту села Вілія Кременецького району Тернопільської області, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 03 січня 2024 року о 10 год в м. Шумськ по вул. Українській, 59 в малому залі засідань.

Замовником детального плану території є Шумська міська рада.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є: Товариство з обмеженою відповідальністю «СТРИБО».

Розробником детального плану території є ПП «АРТ-ДЕКО».

З детальнішою інформацією щодо даної документації можна ознайомитись на сайті Шумської ТГ: в рубриці «Відділ архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська,59, каб. № 403.