Шумщина попрощалася із захисником Володимиром Шліхтою

Дата: 26.11.2023 17:32

Сьогодні Шумська громада попрощалася із захисником – 43-річним військовим Володимиром Шліхтою. Народився та проживав із родиною у с. Залісці. Працював понад 16 років у Варшаві на підприємстві, що виготовляло цемент.

Повернувся з Польщі 28 лютого 2022 року та відразу записався у тероборону. З 22 жовтня 2022 року ніс службу у зоні бойових дій, неодноразово був поранений. Під час захисту держави проявив високий професіоналізм та був нагороджений відзнакою «За службу державі». Загинув 20 листопада у Запорізькій області під час виконання бойового завдання.

Панахиду відслужили у с. Залісці у церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Поховали Героя на місцевому кладовищі з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн у виконанні військового оркестру.

Наші захисники і захисниці відважно виборюють рідну Батьківщину, але, на жаль, багато з них ціною власного життя. Спочивай з миром, Герою!

26 листопада у Шумській громаді оголошено днем жалоби за загиблим військовим.