День пам'яті жертв голодоморів

Дата: 25.11.2023 17:06

У Шумську біля пам’ятного знаку «Тисячам жителям Шумщини – жертвам тоталітарних режимів ХХ століття» спільною молитвою вшанували пам’ять мільйонів загиблих українців. Хвилиною мовчання пом’янули тих, хто помер голодною смертю у часи геноциду.

Міський голова Вадим Боярський закликав усіх присутніх не забувати ці страшні періоди нашого історії та гідно вшановувати пам’ять невинних жертв свідомо спланованого комуністичним режимом штучного голоду з метою винищення українців.

Запаліть свічку у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу України. Пам’ятаємо про жертв Голодомору! Підтримуємо тих, хто бореться за Україну сьогодні!