Річниця памʼяті полеглого Героя Юрія Ожоганича

Дата: 21.11.2023 22:00

У центрі села Потуторів встановлено памʼятний знак та відбулося багатолюдне вшанування річниці памʼяті загиблого Героя Юрія Ожоганича.

Ожоганич Юрій Іванович з початку 2015 року став на захист України. Спочатку у складі 25 бригади, пізніше перевівся до 44 окремої артилерійської бригади, з якою пройшов бойовий шлях до осені 2021 року. З початку повномасштабного вторгнення окупантів знову мобілізувався до 44 бригади. Загинув Юрій Іванович під час виконання бойового завдання 21 листопада 2022 року.
У церкві села проведено молебень за полеглим воїном.
Слава Герою!