Нарада голови Плетюка В.Є. із працівниками відділу освіти, молоді і спорту та фінансовим управлінням Шумської міської ради

Дата: 13.02.2017 17:50

Проаналізувавши стан надходжень бюджетних коштів голова Шумської міської ради Володимир Плетюк провів спільну нараду із працівниками відділу освіти, молоді і спорту та фінансовим управлінням Шумської міської ради.

На нараді обговорювались питання забезпечення виконання заходів щодо наповнення місцевого бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів та упорядкування мережі бюджетних заходів та установ на 2017 рік.

Дано завдання здійснити аналіз щодо економічного використання коштів на оплату за енергоносії, дотримання лімітів по кожному виду енергоносіїв, в розрізі кожного навчального закладу.