Комісією міської ради та спеціалістів філії "Шумський райавтодор"

Дата: 07.04.2016 17:06

Комісією міської ради та спеціалістів філії "Шумський райавтодор" проведено обстеження вул.Жовтнева та вул.Хутір Діброва в с.Руська Гута та її продовження  за межами  населеного пункту протяжністю 2400 метрів.

Дана дорога з'єднує територію Шумської міської ради з Рівненською областю, що дає можливість скорочення шляху для перевізників  приблизно на 30 км.

Комісія вирішила рекомендувати  прийняти на баланс міської ради ділянку автодороги, що проходить через вул.Жовтнева та вул.Хутір Діброва в с.Руська Гута та її продовження  за межами  населеного пункту протяжністю 2400 метрів,  орієнтовною балансовою вартістю 15397,5 грн. Виділити кошти на поточний ремонт вулиці.