Проведення заходу

Дата: 25.04.2017 17:05

25.04.2017 року заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Шумського РЦЗ Оленою Федусь, начальником відділу взаємодії з роботодавцями Інною Присяжнюк, керівником відділу Шумського бюро правової допомоги Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віктором Липкою та секретарем Шумської міської ради Людмилою Павленко організовано системний виїзний дистанційний майданчик на території громади – в приміщенні Шумської міської ради для жителів громади.

Заступником директора Шумського РЦЗ Оленою Федусь та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Інною Присяжнюк поінформовано жителів громади про послуги та можливості держаної служби зайнятості, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, підвищення кваліфікації мешканців громади, у тому числі і за сприяння державної служби зайнятості.

Керівник відділу Шумського бюро правової допомоги Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віктор Липка проінформував присутніх про послуги, які надає Шумського бюро правової допомоги.