ІХ міжшкільний  зліт лісових братчиків "Андрушівка  - 2017"

Дата: 28.01.2017 17:00

Фото без описуНа базі  Андрушівського НВК   відбувся   ІХ міжшкільний  зліт лісових братчиків "Андрушівка  - 2017".  Захід  проведено з метою    популяризації туризму як однієї із форм активного відпочинку, вдосконалення туристських навичок, підготовки до районних туристських змагань. Учасниками злету стали  команди  із одинадцяти    загальноосвітніх навчальних закладів та центру позашкільної роботи.

Програмою змагань було передбачено такі види змагань:  конкурси «Найвправніший кашовар», «Віртуозні ручки», «Азимут», пошукову гру «Таємниці Андрушівського форту», Фото без описуяка включала 6 етапів,  конкурс капітанів «Лісовий лоцман». ІІ місце виборола команда Літовищенського НВК , ІІІ – команда центру позашкільної роботи,  а переможцями змагань стала команда Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради висловлює подяку за злагоджену роботу суддівській  колегії змагань та дирекції Андрушівського НВК.