Державні нагороди (посмертно) для військових з Шумщини

Дата: 06.11.2023 16:18

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами двох військових з Шумщини за вірність військовій присязі, відважність, проявлену у захисті територіальної цілісності держави.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагородили посмертно захисника Андрія Прокопчука з с. Андрушівка. 36-річний молодший сержант загинув 27 листопада 2022 року поблизу с. Роздолівка Донецької області. Медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно) нагороджено Сергія Балагуду з с. Цеценівка. 43-річний військовослужбовець загинув 28 жовтня 2022 року неподалік с. Новосадове на Донеччині. Нагороди рідним полеглих захисників вручив голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.

Фото зі сторінки Тернопільської обласної державної адміністрації.