Зустріч полеглого Героя Бориса Гальчука

Дата: 05.11.2023 16:32

Жителі Шумської громади живим коридором зустріли траурний кортеж із тілом 50-річного Героя Бориса Гальчука. Він загинув 31 жовтня поблизу с. Кам’янське Запорізької області, внаслідок удару дрона.

На площу Героїв Майдану у м. Шумськ військові занесли труну у супроводі траурної музики. Священники відслужили панахиду та спільно із присутніми помолилися за упокій душі полеглого воїна.

Від імені громади міський голова Вадим Боярський висловив співчуття рідним та близьким полеглого Героя. Наголосив, що в Україні є лише один фронт – зона бойових дій, тому ми повинні спрямувати всі свої зусилля на підтримку наших захисників.

Безмежна шана, вічна та світла пам’ять нашому Герою! Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться у понеділок, 6 листопада, об 11 годині у с. Цеценівка.

6 листопада в Шумській громаді оголошено днем жалоби.