Прощання із Героєм Володимиром Омельчуком

Дата: 26.10.2023 19:33

Страшна війна забрала життя відважного захисника Володимира Омельчука. Сьогодні Шумська громада попрощалися з 39-річним водієм-санітаром медичного пункту механізованого батальйону.

Володимир Омельчук народився та проживав у с. Велика Іловиця. Спільно із дружиною виховував двох синів. Мав активну громадянську позицію, тому з перших днів повномасштабного вторгнення став до лав ЗСУ. Військовослужбовець пройшов найважчі випробування у найгарячіших боях, проте до останніх днів не втрачав віру у Перемогу.

Похорон відбувся у с. Велика Іловиця. Священнослужителі відправили заупокійну панахиду у Церкві Вознесіння Господнього. Провести в останню путь прийшли односельчани загиблого, жителі громади, представники влади та духовенство. Востаннє нашому земляку віддали військові почесті. Спочивай з миром, Герою!

26 жовтня у Шумській громаді оголошено днем жалоби за загиблим військовим.