Шумська громада провела в останню путь Героя Леоніда Навроцького

Дата: 16.09.2023 19:17

16 вересня Шумська громада провела в останню путь 56-річного захисника Леоніда Навроцького, який загинув 9 вересня у Запорізькій області. На передовій він ніс службу у гірсько-штурмовому батальйоні.

Прощання із солдатом відбулося у с. Залісці, у якому Леонід проживав разом із сім’єю. Заупокійну панахиду за загиблим відслужили у церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла вздовж села до місцевого кладовища. Похоронили Героя під залпи пострілів почесної варти.

Леонід Навроцький був добродушним, надзвичайно працьовитим, завжди готовий прийти на допомогу іншим. Саме таким маємо запам’ятати нашого захисника, який до останнього подиху був вірний присязі.

Ще одне ім’я навічно вписане в історію нашої громади. Спочивай з Богом, воїне! Перемога неодмінно буде за Україною!