Відбудова зруйнованого житла та об’єктів інфраструктури Херсонської області

Дата: 04.09.2023 09:00

На виконання листа заступника керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби від 23 серпня 2023 року № 41-01/1422 щодо реалізації заходів із відбудови зруйнованого житла та об’єктів інфраструктури в деокупованих населених пунктах Херсонської області, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 16 червня 2023 р. № 609 «Деякі питання ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, спричинених підривом греблі Каховської гідроелектростанції», міська рада звертається до керівників  підприємств, установ та організацій громади з метою надання комунальної техніки (екскаватори, навантажувачі тощо), а також звертається небайдужих жителів громади взяти участь у відбудові зруйнованого житла та об’єктів інфраструктури Херсонської області.

Додаткова інформація по тел. 2-11-83.