Шумщина попрощалася із Героєм Олегом Ярмолюком

Дата: 17.07.2023 20:00

17 липня Шумська громада провела в останню путь 40-річного захисника Олега Ярмолюка, який загинув 10 липня поблизу с. Діброва на Донеччині. На передовій він виконував обов’язки водія кулеметного взводу стрілецького батальйону.

Заупокійну панахиду за полеглим Героєм відслужили у церкві Покрови Пресвятої Богородиці у с. Залісці. Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла вздовж села до місцевого кладовища. У мить прощання звучав Державний Гімн України та постріли почесної варти.

Міський голова Вадим Боярський від імені жителів громади висловив співчуття близьким загиблого з приводу надзвичайно важкої втрати. У пам’яті всіх, хто знав Олега, він назавжди залишиться відданим патріотом та щирим другом.

Втрата Героя – це не лише біль родини, це біль усієї громади та країни. Вічна пам’ять і слава Герою!

17 липня у Шумській громаді оголошено днем жалоби за загиблим.