Громада зустріла полеглого Героя

Дата: 21.06.2023 22:36

До рідного дому у с. Літовище повернувся полеглий Герой – 54-річний Валерій Горбатюк. Молодший сержант загинув 15 червня внаслідок ворожих обстрілів поблизу м. Авдіївка Донецької області.

Шумська громада зустрічала бійця на колінах живим коридором. На площу Героїв Майдану військові занесли труну у супроводі траурної музики. Священники відслужили панахиду та спільно із присутніми помолилися за упокій душі полеглого воїна.

Валерій мав військовий досвід ще з періоду антитерористичної операції. До повномасштабного вторнення рф в Україну чоловік працював кочегаром у Літовищенській гімназії. У березні 2022 року знову став на захист держави, служив старшим техніком ремонтно-відновлювального батальйону. Пройшов важкі випробування війною у зоні ведення бойових дій.

Безмежна шана, вічна та світла пам’ять нашому Герою! Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться у с. Літовище 22 червня об 11 годині.

22 червня 2023 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.