Шумська громада знову зазнала гіркої втрати

Дата: 17.06.2023 16:47

Із сумом повідомляємо про трагічну звістку про загибель на полі бою воїна-захисника України - Горбатюка Валерія Васильовича, жителя с. Літовищі, 1969 р.н.

Молодший сержант, старший технік ремонтної роти бронетанкового озброєння і техніки ремонтно-відновлювального батальону загинув під час виконання службових обов'язків, внаслідок артилерійного та мінометного обстрілів 15 червня 2023 року. Справжній патріот, надзвичайно світла та порядна людина. Боронивши нашу Україну від рашистської нечисті, він поклав своє життя за майбутнє нашої країни, за її незалежність та свободу.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить поділяємо горе сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна Пам'ять та шана Воїну, Герою, захиснику!

Про зустріч тіла нашого Героя, дату та чин поховання повідомимо додатково.